ספר ילדים ג'וש הפרעוש

טווח הגילאים: 3 ומעלה, קטגוריה של ספרים 3-8

מה מיוחד בסיפור ?

בסיפור ילדים קולח שגיבוריו הם פרעושים חביבים, נמלים דעתניות ועוד כמה הפתעות, אני מעביר לילדים תוכן מעצים שיעודד אותם לחשוב אחרת, ילמד אותם להאמין בעצמם, לא לחשוש להתמודד עם אתגרים, להיות אופטימיים, נחושים ומתמידים וכמובן שגם חברים טובים ותומכים.

את הספר הזה גם הורים ייהנו לקרוא שוב ושוב,
בכל הקראה ההורה ישים לב למסרים נוספים, שיגרמו גם לו להתבונן על החיים ולצמוח.
ספר שהוא חוויה מעצימה הן לילדים והן להורים.

הסיפור על ג'וש נכתב בהשראת קרקסי הפרעושים, תופעה שהייתה נפוצה במאה ה-19.

להזמנת הספר + הקדשה אישית

http://tiny.cc/n7kfay

מספר המלצות של מבקרי הספרות יעל צין ואריק בלום
על הספר מאתר נוריתה

Screenshot 2016-04-06 21.35.47   20160325_013636

יש עוד המלצות באתר מוזמנים לבקר שם: http://tiny.cc/s0apay

הרצאה

מבלתי אפשרי לבלתי יאומן- מפגש מעורר השראה

ליאור עקירב, יועץ אסטרטגי, מאמן אישי ועסקי מוביל, בוגר שני תארים בפיסיקה ובפיתוח אלגוריתמים מאוניברסיטת תל אביב, בוגר הכשרת יועצים אסטרטגיים מטעם הטכניון, מרצה באוניברסיטת תל אביב, סופר ילדים, שיחד עם ספרו מחולל שינויים אצל אלפי אנשים. בעולם יש כל מיני סוגי ילדים. היום אמנם כבר הרבה יותר מקובל לאבחן הפרעות קשב וריכוז, אבל כילד צעיר שגדל באשקלון ונזרק בגיל צעיר מביה"ס, הפרעות קשב וריכוז לא היו עניין של מה בכך עבור ליאור. למרות כל הקושי, בהשפעת אדם אחד שהאמין בו הצליח ליאור לסיים תיכון ולסיים תואר ראשון ושני במדעים.

בשנת 2013, לאחר שהצליח לנצח את מחלת הסרטן, החליט ליאור להקדיש את זמנו, כישרונו ומקצועיותו להצלחתם של אחרים.

מילת המפתח: להאמין בעצמך!!!

במפגש מרתק ואיכותי מעביר ליאור את הילדים וההורים מסע בעקבות ג'וש הפרעוש, גיבור ספרו, שכנגד כל הסיכויים, מתוך אמונה עצמית אדירה, מצליח "לצאת מהקופסא", להתגבר על הקושי וללכת אחרי החלום!

גם אנחנו נולדים לתוך מציאות שיש בה גבולות וחסימות, אך אם נדע לעצום עיניים, לחלום ולזנק באומץ נוכל לגלות בתוכנו מרחבים ללא גבולות

מפגש סופר איכותי במסגרת פעילות שבוע הספר העברי תשע"ו.

מהביקורות:

"ג'וש, גיבור הסיפור, היה לו חלום שאותו ביקש להגשים. ג'וש החרוץ הצליח לממש את הפסוק מספר משלי: "לֵךְ אֶל-נְמָלָה עָצֵל, רְאֵה דְרָכֶיהָ וַחֲכָם", ובעזרת טרמפולינה הנמלה החרוצה, שניהם הצליחו להגיע אל מחוזות אחרים" מבקר הספרות, אריק בלום.

 

קהל היעד: הורים לילדים

משך הפעילות: כ-50 דקות