הרצאת השראה: מבלתי אפשרי לבלתי יאומן

"מבלתי אפשרי לבלתי יאומן" מאת היועץ האסטרטגי, ליאור עקירב

קהל יעד: תלמידים בחטיבות ביניים ותיכונים,אנשי חינוך, סובלים מבעיות קשב וריכוז.

אורך ההרצאה: כ 60 דקות

מפגש בו ליאור כיועץ מוביל וסופר יספר על עצמו, על ספרו, ועל הקשר בין הסיפור לחייו. ליאור מספר על היותו ילד עם הפרעות קשות של קשב וריכוז בעולם שבו אין מודעות לתחום וסיפורו האישי כילד שלא מאמינים בו. ליאור 'נזרק' מבית ספר בכיתה י', נשאר כיתה וסיים בית ספר מקצועי. נקודת המפנה היתה מילה אחת של אדם שגרמה לליאור להאמין בעצמו יצרה אצלו כוחות מדהימים שגרמו לו לסיים תואר ראשון ושני באחד המקצועות הקשים באקדמיה ולהפוך ליועץ אסטרטגי מוביל! ליאור מאמין שכל אחד יכול לעשות הכל, רק אם הוא רוצה ומאמין שהוא יכול, וזה המסר שהוא מבקש להעביר לילדים.

בשנת 2013 ליאור חלה בסרטן סופני ואחד הדברים שקרו זה שליאור החליט להיות מודל עבור החולים ולהשלים עם המחלה ולנצח אותה. לאחר מספר חודשים הוא הבריא והחליט להשאיר מזכרת לילדיו בצורת ספר ילדים. ליאור כמנטור עוזר לילדים, לנערים, להורים, למשפחות ואף לעסקים להבין שהם מספיק טובים גם ללא 'אישור' של הסביבה ובייחוד להאמין בעצמם! לחשוב אחרת זה דבר מבורך וגם להיות בעל תחושת מסוגלות. ליאור כל חייו כילד לא העז לחלום ולבקש מהפחד שאולי הוא ייכשל והיום הוא מלמד את כל הסובבים אותו לחלום ולהעז ולא לפחד להיכשל, ואחד מדפוסי הפעולה שמנחים את ליאור היום הוא להיכשל קדימה. ליאור יחד עם ספרו מחולל שינויים אצל אלפי אנשים…

במפגש מרתק ואיכותי מעביר ליאור את הנערים למסע בעקבות ספרו וסיפורו האישי, שכנגד כל הסיכויים, מתוך אמונה עצמית אדירה, מצליח "לצאת מהקופסא", להתגבר על הקושי ולהאמין שהוא יכול ומסוגל להצליח בכל דבר שיבחר!  

מהביקורות:

"תודה שנתת לי המון השראה לחיים, עם סיפור אישי שנגע בי ונתן לי מוטיבציה." – נויה פ. כיתה ח', בית ספר ברנר גבעתיים.

"הבנתי איך להפוך מזל רע למזל טוב, לבחור מה אני לוקח מאנשים ומה לא!" – עומר ט – עירוני י"ד תל אביב

על הספר: "ג'וש, גיבור הסיפור, היה לו חלום שאותו ביקש להגשים. ג'וש החרוץ הצליח לממש את הפסוק מספר משלי: "לֵךְ אֶל-נְמָלָה עָצֵל, רְאֵה דְרָכֶיהָ וַחֲכָם", ובעזרת טרמפולינה הנמלה החרוצה, שניהם הצליחו להגיע אל מחוזות אחרים" מבקר הספרות, אריק בלום.

 

להזמנת ההרצאה:

חברת ידע במדיה הפקות בע"מ

טל. 03-6720668

מייל yeda.bamedya@gmail.com